Taitouinnin AG15-ryhmä

Emilie Ahola
Mea Alho
Fanni Heinilä
Kaisa Hälli
Saara Jaakkola
Senni Jalonen
Ilmi Kohonen
Alexa Korkiakoski
Mona Käki
Kerttu Laaksonen
Louna Lehtoranta
Matilda Lind
Inga Palhus
Kaisa Pirkkala
Olivia Tojander
Minea Varjonen
Anna Virtanen
PäiväAikaPaikkaTreeniValmentaja
ma14.15-15.45ImpivaaraAG12 solo Inga, kuiva+allasHeidi
ma16.00-18.00ImpivaaraAG12 duo Inga&Mona, kuiva+allasHeidi
ma16.00-18.00Impivaaratekniikka, kuiva+allas: Mea, Kerttu, Alexa, Olivia, Minea, Anna, MatildaIris+Ilona
ma16.00-18.00ImpivaaraAG15 solo Emilie, allas (kuiva lisäksi sovitusti)Sofia
ti17.00-19.00Luostarivuoren kouluoheistreeni, kaikkiTea+Iris/Nea
ke15.45-18.00ImpivaaraAG15 duo Olivia-Kerttu-Minea, kuiva+allasTea
ke16.00-18.00Impivaaratekniikka, kuiva+allas: Emilie, Inga, Mona, Ilmi, Kaisa H, Senni, Louna, Kaisa P, Fanni, SaaraHeidi+Helena
pe17.30-20.30Impivaaracombo, kuiva+allas, kaikkiHeidi+Ilona
su8.00-11.00Impivaarajoukkue, allas+kuiva, kaikkiHeidi+Nea
su16.45-18.15ImpivaaraIKJ-treenit, EmilieTea/Sofia

16.-18.8.2019 Suurleiri, Kuopio

25.-27.10.2019 Seuraleiri, Vierumäki

13.-15.12.2019 Kuvio- ja Highlight-mestaruuskilpailut, Turku

31.1.2020, Talvinäytös

7.-9.2.2020, Cetus Open Games, Espoo, yksilöohjelmat

14.-16.2.2020, Yhteisleiri Kuopion ja Jyväskylän kanssa, paikkakunta Turku

13.-15.3.2020, KuUs Kuohu -kilpailut, Kuopio

27.-29.3.2020 Ikäkausimestaruuskilpailut, Oulu (pääkisa)

8.-10.5.2020 Cetus Cup, Espoo

ke 27.5.2020, Kevätnäytös

12.-14.6.2020 Nuorten Suomen mestaruudet, Kuopio

AG15-ryhmä on kaudella 2019-2020 yhdistetty AG12-ryhmän kanssa. Ryhmässä harjoittelevat 2008-2005 syntyneet taitouimarit.

Vastuuvalmentaja

Heidi Rizk

heidirizk@hotmail.com

p. +358 40 7488381

 

Valmentajat

Ilona Arvilommi

Nea Juslén

Iris Narva

Sofia Pöntys

Helena Tojander

Tea Uimonen

POIKKEUSAJAT:

ti 10.3. treenit poikkeuksellisesti klo 17.00-18.30 Impivaarassa, mukaan ulkovaatteet ja juoksukengät!

ma 16.3. EI TREENEJÄ (kisan jälkeinen vapaa)

ti 17.3. treenit poikkeuksellisesti klo 17.00-18.30 Impivaarassa, mukaan ulkovaatteet ja juoksukengät!

ke 18.3. TEKNIIKKATREENIT KAIKKI klo 16.00-18.00, kuiva ylätasanne, allas

ti 24.3. treenit poikkeuksellisesti klo 17.00-18.30 Impivaarassa, mukaan ulkovaatteet ja juoksukengät!

pe 27.- su 29.3. IKM (kisaan lähtijät), muilla treenit normaalisti

ma 30.3. ei treenejä, kisan jälkeinen vapaa

ti 31.3. oheiset jatkuu normaaliaikataululla

ke 1.4. TEKNIIKKATREENIT KAIKKI klo 16.00-18.00, kuiva ylätasanne, allas

pitkäperjantai 10.4. klo 9.00-11.30 yksilöohjelmat (AG12 duo, AG15 duo, Emilie solo) kuiva+allas, klo 13.30-16.00 joukkue&combo, kuiva+allas, ei iltatreenejä!

su 12.4. treenit normaalisti

ma 13.4. vapaa

ke 15.4. TEKNIIKKATREENIT KAIKKI 16.00-18.00, kuiva+allas

la 25.4. LISÄTREENIT klo 9.00-11.30 yksilöohjelmat (AG12 duo, AG15 duo, Emilie solo) kuiva+allas, klo 13.30-16.00 joukkue&combo, kuiva+allas

su 26.4. vapaa

helatorstai 21.5. LISÄTREENIT joukkue&combo 11.00-13.30 kuiva+allas, yksilöohjelmat 14.30-16.00 (kuiva tarvittaessa) allas